Вакансии

Ieviešanas biznesa konsultants

Aletio Latvija
Informācijas tehnoloģijas Вставил: 29.10.2019.

ENJOY Recruitment klients ir uzņēmums “Aletio”, kura galvenais darbības virziens ir ERP  sistēmas Sage Enterprise Management ieviešana un uzturēšana vairāk kā 160 uzņēmumos Baltijā, Austrumeiropā un Āfrikā. Uzņēmuma komanda apvieno profesionālus un zinošus IT speciālistus, tai skaitā projektu vadītājus, sistēmas arhitektus, dažādu nozaru konsultantus un programmētājus, kam gūta pieredze darbā ar liela apjoma IT projektu realizāciju dažādu nozaru uzņēmumos. Pašlaik uzņēmums meklē papildinājumu savai komandai – IEVIEŠANAS BIZNESA KONSULTANTU/-I.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Оклад: 1500 - 3000 EUR/в месяц

CV ar norādi „Konsultants” lūdzam sūtīt uz e-pastu inita@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!