Вакансии

Automatizācijas inženieris/programmētājs

Ariteh Latvija
Informācijas tehnoloģijas Ievietoja: 18.09.2019.

Enjoy Recruitment klients ir SIA “Ariteh” - industriālās automātikas uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā gan automātikas risinājumus, gan elektroinstalācijas. “Ariteh” darbojas lielākoties uz Eiropas tirgu un ir pierādījuši sevi klientu acīs jau 10 gadu garumā. Šobrīd kompānija savai komandai aicina pievienoties Automatizācijas inženieri/programmētāju.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: 1900 - 3400 EUR/mēnesī

CV ar norādi „Automatizācijas inženieris/programmētājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu lasma@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais