Вакансии

Go (Golang) programmētājs

Interum Technologies Latvija
Informācijas tehnoloģijas Ievietoja: 16.09.2019.

Enjoy Recruitment klients “INTERUM Technologies” ir stabils uzņēmums, kas darbojas IT sfērā jau vairāk kā 10 gadus. Kompānija darbojas vairākos IT virzienos: datorprogrammu izstrāde un uzturēšana, inženiertīklu projektēšana, izbūve un būvuzraudzība, tehnoloģisko iekārtu uzstādīšana, apkalpošana un datortīklu, datoru un serveru apkalpošana. Šobrīd viņi savai komandai aicina pievienoties Go (Golang) programmētāju, kuram būs iespēja iesaistīties inovatīvos un interesantos projektos, kā arī apgūt jaunas tehnoloģijas.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: 2300 - 5800 EUR/mēnesī

CV ar norādi „Go (Golang) programmētājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu lasma@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais