Вакансии

Python programmētājs

Sefinance Credit Latvija
Informācijas tehnoloģijas Вставил: 14.08.2018.

Enjoy Recrutiment klients “Sefinance Credit” ir strauji augošs Fintech uzņēmums. Saņemot klientu atzinību, uzņēmums ir pilnveidojies un papildinājis pakalpojumu klāstu, ļaujot Latvijas iedzīvotājiem nepārmaksāt par savām kredītsaistībām. Uzņēmuma galvenā priekšrocība ir uzkrātā pieredze, un iespēja klientiem nodrošināt pakalpojumu neizejot no mājas. Šobrīd kompānija paplašinās un aicina savai komandai Python programmētāju.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Sūtiet savu CV ar norādi „Python” uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!