Вакансии

Latvijas Galvenais grāmatvedis

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Finanses Вставил: 15.07.2020.

Enjoy Recruitment klients, iespējams, ir visstraujāk augošais tiešsaistes patērētāju kreditēšanas uzņēmums Eiropā. Uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas un modernus risinājums, kas ir bijusi viņu panākumu atslēga! Aicinām viņu lieliskajam kolektīvam pievienoties Latvijas Galveno grāmatvedi.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Рабочее время: полный рабочий день

Оклад: 2000 - 3000 EUR/в месяц

CV ar norādi „Latvijas Galvenais Grāmatvedis” lūdzam sūtīt uz e-pastu elina@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!