Вакансии

Vecākais finanšu analītiķis

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Finanses Вставил: 01.03.2020.

Enjoy Recruitment klients ir starptautisks uzņēmums, kurš ir viens no vadošajiem uzņēmumiem kredītrisku pārvaldīšanas jomā. Galvenie pamatvirzieni ir uzņēmuma kredītspējas novērtēšana, juridiskie pakalpojumi un brokera pakalpojumi kredītrisku apdrošināšanā. Šobrīd uzņēmums komandai meklē papildinājumu:

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Оклад: 2000 - 2900 EUR/в месяц

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „Vecākais finanšu analītiķis” sūti uz e-pastu info@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Подай заявку на вакансию
Адрес: Бривибас 85 (3 этаж), Рига, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Рег.нр.50103627871
08.07.2013. Выданная NVA лицензия на предоставление услуг по трудоустройству Нр.11/2013

Узнай первый!