Вакансии

Būvniecības Projektu vadītājs

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Būvniecība Ievietoja: 12.04.2019.

Enjoy Recruitment klients ir starptautiska kompānija, kas specializējas nekustamā īpašuma attīstības biznesā, aktīvi darbojoties Latvijā un citās ES valstīs un ASV.

Šobrīd kompānija meklē Būvniecības Projektu vadītāju, kurš spēj pieņemt lēmumus, vadīt uzticētos projektu un vest sarunas ar sadarbības partneriem, kā arī ir spēj pārstāvēt kompānijas intereses. Ja esi gatavs/-a izaicinājumiem un redzi savu nākotni strādājot lielā starptautiskā kompānijā, tad šis piedāvājums ir domāts tieši Tev.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Alga: 2932 - 4325 EUR/mēnesī

CV ar norādi „Nekustamā īpašuma Projektu Vadītājs ” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais