Vakances

BIROJA ADMINISTRATORI/-U, SEKRETĀRI/-U

SIA Baltic Translations Latvija, Rīga
Pārējās vakances Ievietoja: 28.06.2018.

SIA Baltic Translations ir starptautisks, stabils un augošs uzņēmums, kurš sniedz augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 50 valodās, apkalpojot klientus visā pasaulē. Saistībā ar straujo izaugsmi starptautiski, meklējam jaunu darbinieku.Darbs tulkošanas birojā nenozīmē garlaicīgu tulkošanu, bet gan aizraujošu un dinamisku darbu globālajā tīmeklī, strādājot ar klientiem un tulkotājiem no visas pasaules.Piesakies un iegūsti neaizmirstamu starptautisku pieredzi!

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „BA” lūdzam sūtīt uz e-pastu btj@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais