Vakances

IT risinājumu pārdošanas menedžeris

Lailio Solutions Latvia
Pārdošana & Mārketings Ievietoja: 08.07.2019.

ENJOY Recruitment klients Lailio Solutions ir starptautiska kompānija, kas darbojas IT tehnoloģiju jomā. Viņu pakalpojumus var izmantot Spānijā, Vācijā, Latvijā, Gruzijā vai on-line no jebkuras vietas pasaulē. Kompānijas klienti ir vidējie un lielie uzņēmumi, kuriem ieinteresē unikāli risinājumi, mākoņservisi un vadības procesu automatizācija. Lailio Solutions meklē draudzīgus, godīgus, aizrautīgus un iedvesmas pilnus cilvēkus, tādus, kuriem patīk eksperimentēt, kuri ir atvērti jaunām zināšanām un vienmēr grib būt soli priekšā konkurentiem.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: 2120 - 2859 EUR/mēnesī

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „IT risinājumu pārdošanas menedžeris” uz e-pastu laura@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais