Vakances

Tirdzniecības pārstāvis

Acrulam Latvija
Pārdošana & Mārketings Ievietoja: 24.07.2019.

ENJOY Recruitment klients Acrulam ir uzņēmums ar 10 gadu pieredzi, kas darbojas visā Baltijas teritorijā. Uzņēmums piedāvājā inovatīvus akrila akmens un laminētas virsmas materiālus no Lotte, Resopal, DuPont, LG. 2015. un 2017. gadā uzņēmums saņēma Igaunijā slaveno balvu ‘’Business Gazelle’’. Lai turpinātu stabilu izaugsmi, uzņēmums aicina pievienoties komandai Tirdzniecības pārstāvi Latvijā.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: 1300 - 2350 EUR/mēnesī

CV ar norādi „Tirdzniecības pārstāvis” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais