Vakances

Zīmolu vadītājs

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Pārdošana & Mārketings Ievietoja: 03.01.2018.

Enjoy Recruitment klients ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas mārketinga, tirdzniecības un loģistikas jomā jau vairāk kā 20 gadus, kā arī ir viens no lielākajiem distributoriem Latvijā. Viņi nodarbojas ar atpazīstamu, FMCG segmenta, preču virzīšanu un izplatīšanu vairāku valstu tirgos un nodrošina darba vietas vairāk kā 900 darbiniekiem. Sadarbībā ar mūsu uzticamo klientu meklējam  mērķtiecīgu un uz izaugsmi vērstu ZĪMOLU VADĪTĀJU.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

CV ar norādi „Zīmolu vadītājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais