Vakances

Senior .NET developer (Full stack)

Enjoy Recruitment Client Latvia
Informācijas tehnoloģijas Ievietoja: 08.01.2023.

Enjoy Recruitment klients aicina savā komandā .NET izstrādātājus.

Pienākumi

Prasības

Kā priekšrocības tiks uzskatītas

Uzņēmums piedāvā

Darba laiks: Pilna laika

Alga: līdz 5000 EUR/mēnesī

Prasītā pieredze: no 5 gadi

Send your CV with a subject „Senior .NET developer (Full stack)” to e-mail jobs@enjoyrecruitment.lv.

NB. Please note, only second-round candidates will be contacted.

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais