Vakances

Senior JAVA Developer

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Informācijas tehnoloģijas Ievietoja: 17.12.2020.

Enjoy Recruitment sadarbības partneris ir moderna tehnoloģiska banka, kas nodrošina finanšu, kreditēšanas, e-komercijas un investīciju pakalpojumus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. Banka savus pakalpojumus nodrošina Latvijā, Baltijas un Eiropas valstīs un ir orientēta uz nepārtrauktu inovatīvu risinājumu attīstību.Ar mērķi iesaistīties jaunu sistēmu izstrādē, komandai tiek meklēts papildinājums - vadošais JAVA izstrādātājs!

Prasības

Vēlamās prasības

Pienākumi

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

Alga: līdz 5030 EUR/mēnesī

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „JAVA Senior” sūti uz e-pastu elina@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais