Vakances

JAVA programmētājs

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Informācijas tehnoloģijas Ievietoja: 24.09.2018.

ENJOY Recruitment klients ir internacionāls programmatūras izstrādes uzņēmums. Vadība atrodas ASV, Kalifornijā un izstrādes filiāles ir dažādās valstīs, tai skaitā arī Latvijā, Rīgā. Sakarā ar paplašināšanos meklējam jaunu kolēģi.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Darba laiks: Pilna laika

CV ar norādi „JAVA programmētājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais