Blogs

Sagatavojiet sevi panākumiem: Cik pārliecināts jūs šķietat citiem?

No klusi pārliecinātiem ārstiem, bez kuru padomiem nevaram iztikt līdz harizmātiskiem, uzticību iedvesmojošiem līderiem; pašpārliecinātiem cilvēkiem piemīt īpašības, kuras visi apbrīno. Pašapziņa ir ārkārtīgi svarīga gandrīz katrā mūsu dzīves aspektā un tik daudzi cilvēki vēl cīnās, lai to atrastu. Skumji, jo tas var būt apburtais loks: Cilvēki, kuriem trūkst pašapziņas, sastopas ar grūtībām būt veiksmīgiem kā privātajā dzīvē, tā arī karjerā, Galu galā, lielākā daļa cilvēku nevēlas atbalstīt projektus, kas tiek aizēnoti dēļ nervozitātes, stostīšanās un neveiklības. Savukārt, jūs tiekat pārliecināts par kādu, kas runā skaidri, kas tur viņa vai viņas galvu augsti paceltu, kas atbild uz jautājumiem patiesi. Cilvēki, kuri atzīst, ka viņi kaut ko var arī nezināt. Pašpārliecināti cilvēki iedveš apzinību citos: to auditorijās, savos vienaudžos, viņu priekšniekos, klientos un viņu draugos. Iegūt pārliecību un atzinību no citiem, ir viens no galvenajiem veidiem, kā pašpārliecināti cilvēki atrod panākumus. Labā ziņa ir tā, ka pašapziņu tiešām var iemācīties un pilnveidot. Neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat ar savu pašapziņu vai vairojat to cilvēkos jums apkārt, tas ir šo pūļu vērts! Meklējiet atbildi uz jautājumu, cik pārliecināts jūs šķietat citiem? Jūsu pašapziņas līmeni var redzēt dažādos veidos: jūsu uzvedībā, ķermeņa valodā, kā tu runā, ko jūs sakāt, un tā tālāk. Paraugieties uz zemāk minētajiem salīdzinājumiem par pārliecinātu cilvēku uzvedību un uzvedību, kas saistīta ar zemu pašapziņu. Kādas no šīm darbībām jūs saskatāt sevī un cilvēkos jums apkārt?
Pašpārliecināti cilvēki Cilvēki ar zemu pašapziņu
Darāt to, ko jūs uzskatāt par pareizu, pat ja citi izsmies vai kritizēs jūs par to. Vadāt savu uzvedību, pamatojoties uz to, ko citi cilvēki domā.
Ir gatavi riskēt un doties papildu jūdzi, lai sasniegtu labākus rezultātus un iegūtu labākas lietas. Uzturas savā komforta zonā, baidoties no neveiksmēm, tādējādi izvairoties no riskiem.
Atzīst savas kļūdas un mācās no tām. Smagi strādā, lai izvairītos no kļūdām, cerot tās novērst pirms kāds cits tās pamanījis.
Gaida, lai citi jūs apsveic par jūsu sasniegumiem. Slavinoši izsakās par sevi, cik bieži vien iespējams un tik daudziem cilvēkiem, cik vien iespējams.
Pieņem komplimentus laipni: "Paldies, es tiešām centos un strādāju uz šo prospektu. Esmu gandarīts, ka jūs atzīstat manus centienus.” Noraida komplimentus bez sagatavošanās: "Ak, par prospektu, nekas īpašs, kāds tiešām to varētu izdarīt arī manā vietā."
Kā jūs varat redzēt no šiem piemēriem, zema pašapziņa var būt pašiznīcināšanās, un tā bieži izpaužas kā negatīvisms. Pašpārliecināti cilvēki, parasti ir pozitīvi - viņi tic sev un savām spējām; viņi arī tic, ka dzīvi var dzīvot pilnīgi. Nākamajā rakstā apskatīsim, kā sagatavot sevi panākumiem, attīstot vai pilnveidojot savu pašapziņu.

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku