Blogs

Prakse cilvēktiesību jomā Apvienoto nāciju organizācijā

Līdz 30.aprīlim interesentiem iespēja pieteikt savu kandidatūru praksei Apvienoto nāciju organizācijas (ANO) Cilvēktiesību padomē. Kandidātiem, kas vēlas doties uz ASV, lai piedalītos praksē, jāzina vismaz divas no sekojošām valodām: angļu, franču, spāņu, arābu, krievu vai ķīniešu. Tāpat kandidātiem padziļināti jāpārzina tēmas, kas saistītas ar ANO aktivitātēm.

Prakses laiks ir no diviem līdz sešiem mēnešiem un tās laikā būs iespēja veikt pētījumus par tēmām, kas saistītas ar cilvēktiesībām, tehniski un praktiski asistēt dažādās tikšanās un analizēt gūtos rezultātus, kā arī veikt citas aktivitātes. Katram praktikantam būs kāds par viņu atbildīgais, kas palīdzēs formācijā un ikdienas pienākumu veikšanā. Prakses beigās prakses vadītājs un praktikants sagatavos noslēguma atskaiti, apkopojot izvirzītos mērķus un to realizācijas iespējas ANO prakses laikā.

Praksē tiek gaidīti jaunieši, kas studējuši starptautiskās tiesības, politiskās zinātnes, vēsturi un sociālās zinātnes. Priekšroka tiks dota tiem kandidātiem, kas ir padziļināti pievērsušies cilvēktiesību studijām.

Izvēlētie kandidāti strādās pilna laika darbu, taču stipendiju nesaņems. Tāpat pašiem būs jānodrošina ceļa un uzturēšanās izmaksas. Prakse notiks laikā no 2015.gada jūlijam līdz decembrim un tai tiks izvēlēti 50 jaunieši.

Lai pieteiktos, jāizmanto tiešsaistē pieejamā anketa. Papildu informācija: http://www.ohchr.org/en/aboutus/pages/internshipprogramme.aspx

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku