Blogs

Aicina novērtēt labākos valsts pārvaldes darbiniekus

Pēc Valsts kancelejas iniciatīvas aizsākta laba servisa kustība valsts pārvaldē. Mērķis ir attīstīt un stiprināt uz klientu orientētu kultūru, ikvienam iedzīvotājam nodrošinot tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus, atbilstoši Klientu apkalpošanas rokasgrāmatā minētajiem standartiem.

Elita Dreimane, Valsts kancelejas direktore:
- Aizsākot laba servisa kustību valsts pārvaldē, tiek iedibināta Klientu apkalpošanas goda balva. Katru gadu to pasniegs trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, tādejādi veicinot dalīšanos un apmaiņu ar klientu apkalpošanas labo praksi tieši valsts pārvaldē. Mērķis ir individuālā līmenī izcelt labākos no labākajiem, lai viņu darbs un attieksme iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos. Tikai no klientu atsauksmēm un vērtējuma varam uzlabot valsts pārvaldes iestāžu darbu, attīstīt klientorientētu kultūru un nostiprināt pozitīvas vērtības. Aicinu iesaistīties un novērtēt labākos valsts pārvaldes darbiniekus!

Vairāk par šo uzzini šeit.

Piesakies jaunumiem e-pastā!

<  Atpakaļ

Uzzini pirmais

Piesakieties jaunumu saņemšanai e-pastā:

www.enjoyrecruitment.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sīkāk par Sīkdatnēm un Privātuma Politiku