Vacancies

Produktu menedžeris/- IT jomā

SIA Proks Latvia
Pārdošana & Mārketings Posted: 03.07.2019.

ENJOY Recruitment klients PROKS – tas ir uzņēmums, kas sevi apliecinājis kā preču izplatītājs, vairumtirgotājs un mazumtirgotājs sadzīves tehnikas, elektronikas, attālinātās saziņas līdzekļu un planšetdatoru tirdzniecības jomā. Darbojas lielākajā daļā Eiropas valstu un ārpus Eiropas robežām. PROKS ieņem vietu pirmajā simtniekā, starp Latvijas TOP 500 uzņēmumiem.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Working hours: full time

Salary: 1400 - 1680 EUR/in a month

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar nosaukumu „produktu menedžeris/- IT jomā” uz e-pastu daina@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Adrese: Brivibas street 85 (3rd floor), Riga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. SEA licensed recruitment agency Nr.11/2013

Uzzini pirmais