Vacancies

Java programmētājs

Enjoy Recruitment Klients Latvija
Informācijas tehnoloģijas Posted: 21.01.2022.

Enjoy Recruitment klients ir licencēts finanšu nozares uzņēmums, kas vairāk kā 10 gadu darbības laikā ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem. Uzņēmums nodrošina darbu 300 profesionāļiem 94 filiālē 38 Latvijas pilsētās un ir pozitīvi novērtēts gan no klientu, gan no darbinieku puses. To apliecina iekļūšana “TOP darba devējs 2020” galvenajā kategorijā (top-of-mind) TOP 50. Uzņēmumam paplašinoties un pilnveidojoties, aizvien rodas vajadzības pēc speciālistiem, tāpēc komandai pievienoties tiek aicināts - pieredzējis JAVA programmētājs!

Prasības

Piedāvājam

Pienākumi

Working hours: full time

Salary: to 5000 EUR/in a month

Experience required: from 3 years

Sūti savu CV ar nosaukumu „JAVA ” sūti uz e-pastu elina@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Adrese: Brivibas street 85 (3rd floor), Riga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. SEA licensed recruitment agency Nr.11/2013

Uzzini pirmais