Vacancies

Attīstības un izstrādes (R&D) speciālists

SIA "UCS" Rīga, Latvija
Informācijas tehnoloģijas Posted: 02.10.2019.

Enjoy Recruitment klients SIA “UCS” ir uzņēmumu grupa, kura ievieš specializētas datorizētas uzskaites un vadības sistēmas. Uzņēmums veiksmīgi darbojas vairākās pasaules valstīs un ir viena no pazīstamākajām nozares kompānijām Latvijā. Šobrīd uzņēmums paplašinās un aicina komandai pievienoties – attīstības un izstrādes (R&D) speciālistu, kurš vadīs sistēmu ieviešanas projektus klientiem un piedalīsies jaunu produktu izstrādē.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

Working hours: full time

Salary: to 1906 EUR/in a month

CV ar norādi „ Attīstības un izstrādes speciālists/-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu laura@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Adrese: Brivibas street 85 (3rd floor), Riga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. SEA licensed recruitment agency Nr.11/2013

Uzzini pirmais