Vacancies

Full Stack izstrādātājs

Sapiens International Corporation Latvija
Informācijas tehnoloģijas Posted: 02.10.2018.

Enjoy Recruitment klients SIA Sapiens International Corporation ir vadošais pasaules programmatūras risinājumu nodrošinātājs apdrošināšanas nozares uzņēmums. Viņi  piedāvā integrēt galvenos programmatūras risinājumus un biznesa pakalpojumus, kā arī veikt digitāla komplekta izstrādi īpašumiem un negadījumiem/ vispārējai apdrošināšanai, dzīvības, pensijas un mūža pensijas. Darbojas ar pārapdrošināšanas tirgiem. "KnowledgePrice.com", kas atrodas Rīgā, pievienojās "Sapiens" digitālajai nodaļai, kuras galvenā uzmanība ir vērsta uz digitālo un biznesa inteliģences (BI) pakalpojumiem un risinājumiem, tostarp portāla un digitālās izplatīšanas piedāvājumu klientiem visā pasaulē.

Pienākumi

Prasības

Vēlamās prasības

Piedāvājam

Working hours: full time

CV ar norādi „Full Stack izstrādātājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Adrese: Brivibas street 85 (3rd floor), Riga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. SEA licensed recruitment agency Nr.11/2013

Uzzini pirmais