Vacancies

.NET programmētājs

A/S RIX Technologies Latvija
Information technology Posted: 12.11.2018.

ENJOY Recruitment klients A/S RIX Technologies tirgū darbojas jau vairāk kā 15 gadus un ir viens no Latvijas vadošajiem programmizstrādes uzņēmumiem. Saviem klientiem uzņēmums piedāvā kvalitatīvus programmizstrādes pakalpojumus, kas risina klientu biznesa vajadzības, kā arī nodrošina to ilgtermiņa izaugsmes un konkurences priekšrocības. A/S RIX Technologies izmanto jaunākās programmēšanas tehnoloģijas un šobrīd savai komandai aicina pievienoties .NET programmētāju, kurš ir gatavs jauniem izaicinājumiem un vēlās sevi pilnveidot un attīstīties.

Pienākumi

Prasības

Vēlamās prasības

Piedāvājam

CV ar norādi „ .NET programmētājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas ir tikuši otrajā atlases kārtā!

Adrese: Brivibas street 85 (3rd floor), Riga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. SEA licensed recruitment agency Nr.11/2013

Uzzini pirmais