Vakances

Programmētājs (C saimes valodas/Go)

“Datamed” Latvija
Informācijas tehnoloģijas Ievietoja: 21.12.2016.

ENJOY Recruitment klients ir uzņēmums “Datamed”, kurš ir progresīvākais Latvijas e-veselības un telemedicīnas tehnoloģiju un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmuma darbības sfēras – medicīniskās diagnostikas tehnoloģiju integrācija un attiecīgo informācijas sistēmu izstrāde, ieviešana un uzturēšana. “Datamed” nodrošina Latvijā lielāko un funkcionālāko medicīniskās diagnostikas informācijas arhīvu un datu apmaiņas tīklu, kā arī izstrādā e- veselības radioloģijas izmeklējumu apmaiņas komponenti, atver filiāles ārvalstīs un veic produktu un pakalpojumu eksportu. Sakarā ar komandas paplašināšanos viņi aicina savai komandai pievienoties kolēģi - PROGRAMMĒTĀJU.

Pienākumi

Prasības

Piedāvājam

CV ar norādi „C programmētājs” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Piesakies vakancei
Adrese: Brīvības iela 85 (3. stāvs), Rīga, LV-1001
SIA "ERG Latvia"
Reģ.nr.50103627871
08.07.2013. NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.11/2013

Uzzini pirmais